^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Dziennik nimfomanki (2008)

Dziennik nimfomankiDziennik nimfomanki / Diario de una ninfómana; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Christian Molina; Scenariusz: Cuca Canals; Produkcja: Hiszpania; Gatunek: Melodramat; Czas: 1 godz. 35 min.; Obsada: Ángela Molina, Leonardo Sbaraglia, Llum Barrera, José Chaves, Belén Fabra, Geraldine Chaplin, Pedro Gutiérrez, Natasha Yarovenko, Judith Diakhate...
Uzależniona od seksu Val porzuca pracę i zatrudnia się w domu publicznym. Sypiając z kolejnymi klientami, kobieta nie przestaje poszukiwać prawdziwej miłości.
Film ukazuje precedens niepohamowanych schadzek średniej klasy dziewczyny z Francji. Goszcząc w hotelach, parkach i na cmentarzach, popada w prostytucję, poznając cierpkie niuanse burdelu i swój finał „wybawienia”.