^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Black Rock (2012)

Black RockBlack Rock / Black Rock; (2012) - Napisy / PL; Reżyseria: Katie Aselton; Scenariusz: Mark Duplass; Produkcja: USA; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 23 min.; Obsada: Kate Bosworth, Lake Bell, Katie Aselton, Will Bouvier, Jay Paulson, Anslem Richardson, Carl K. Aselton III, Dr. Carl Aselton, Henry Barrons, John Davis, Michael Kuhni, Tyler Openshaw, Dave Pinkham...
Koleżanki z dawnych lat przybywają na wyspę, gdzie spotykają łowców zwierząt. Jeden zły ruch powoduje, że kobiety zmuszone są do walki o przetrwanie.
Trzy przyjaciółki z dzieciństwa, aktualnie skłócone, zawieszają broń i postanawiają urządzić sobie "babski weekend" na odległej wyspie u wybrzeży Maine. Wspólnie spędzony czas ma je na nowo zbliżyć. Kobiety spotykają na miejscu myśliwych, z których jeden pamięta je ze szkolnych lat. Wspólne ognisko kończy się tragedią, kiedy jeden z mężczyzn próbuje zgwałcić pijaną przyjaciółkę i zostaje w samoobronie zabity. To wydarzenie sprawia, że weekendowy wypad zamienia się w walkę o przeżycie.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright