^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Poznaj mojego przyjaciela (2010)

Ti presento un amicoPoznaj mojego przyjaciela / Ti presento un amico; (2010) - Lektor / PL; Reżyseria: Carlo Vanzina; Scenariusz: Carlo Vanzina, Enrico Vanzina, Francesco Massaro; Produkcja: Włochy; Gatunek: Komedia; Czas: 1 godz. 38 min.; Obsada: Barbora Bobuľová, Raoul Bova, Paolo Calabresi, Stefano Dionisi, Sarah Felberbaum, Kelly Reilly, Martina Stella, Alessandro Bolide...
Włoch Marco Ferretti (Raoul Bova) odnosi w Londynie sukcesy jako menedżer dużej firmy kosmetycznej. Niestety w miłości nie ma już tyle szczęścia - ukochana kobieta porzuca go. Mężczyzna zastanawia się, co powinien w tej sytuacji zrobić ze swoim życiem. Kiedy pojawia się możliwość powrotu do Włoch, postanawia z niej skorzystać. W Mediolanie poznaje wiele młodych, pięknych i interesujących kobiet, które tracą dla niego głowę. Przebojowa komedia romantyczna w reżyserii Carlo Vanziny ("Moje pierwsze 40 lat", "Przypadkowa narzeczona") opowiada o pożądaniu, zazdrości, ślepej fascynacji i zdradzie. Nie zabrakło w niej też odniesień do kryzysu gospodarczego i jego wpływu na życie współczesnych trzydziestolatków z dużych europejskich miast. W główne role kobiece wcieliły się m.in. laureatka nagrody Włoskiej Akademii Filmowej Barbora Bobulova oraz zdobywczyni canneńskiej nagrody Chopard Trophy Kelly Reilly.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright