^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Gwiezdne Wrota: Arka Prawdy (2008)

Stargate-The Ark of TruthGwiezdne Wrota: Arka Prawdy / Stargate: The Ark of Truth; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Robert C. Cooper; Scenariusz: Robert C. Cooper; Produkcja: Kanada, USA; Gatunek: Przygodowy, Sci-Fi; Czas: 1 godz. 37 min.; Obsada: Michael Shanks, Ben Browder, Amanda Tapping, Christopher Judge, Claudia Black, Beau Bridges, Morena Baccarin, Tim Guinee...
Gdy Jednynka poszukuje starożytnego artefaktu Pradawnych dzięki któremu uda im się zniszczyć Ori dowiadują się o nadciągających dodatkowych sił Ori przez superwrota w kierunku ziemi. Daniel odkrywa że Arka Prawdy najprawdopodobniej znajduję się w galaktyce Ori, dlatego Jedynka wyrusza do niej na pokładzie Odysei w ramach uprzedzenia ataku Ori. Tymczasem IOA ma własny plan więc Jedynka w odległej galaktyce musi się zmierzyć z dwoma wrogami.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright