^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Czarna kawaleria / Buffalo Soldiers (1997)

Czarna kawaleriaCzarna kawaleria / Buffalo Soldiers; (1997) - Lektor / PL; Reżyseria: Charles Haid; Scenariusz: Susan Rhinehart, Frank Military; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Western; Czas: 1 godz. 40 min.; Obsada: Lamont Bentley, Tom Bower, Timothy Busfield, Bob Gunton, Robert Knott, David Jean Thomas, Glynn Turman, Michael Warren, Mykelti Williamson...
Oddział czarnoskórych kawalerzystów pod dowództwem sierżanta Wyatta (Danny Glover) dociera do przygranicznego miasteczka. Jego mieszkańcy są nieprzychylni przybyszom, choć okolica należy do niebezpiecznych, ze względu na Apaczów, którzy zbiegli z rezerwatu. Mieszkańcy nie zgadzają się na przejazd żołnierzy przez miasteczko, którzy zostają zmuszeni do obrania innej drogi marszu.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright