^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Strzelec / Shooter (2007)

StrzelecStrzelec / Shooter; (2007) - Lektor / PL; Reżyseria: Antoine Fuqua; Scenariusz: Jonathan Lemkin; Produkcja: USA; Gatunek: Sensacyjny; Czas: 2 godz. 4 min.; Obsada: Mark Wahlberg, Michael Pena, Danny Glover, Kate Mara, Elias Koteas, Rhona Mitra, Ned Beatty, Jonathan Walker, Louis Ferreira, Tate Donovan, Rade Šerbedžija, Alan C. Peterson, Lane Garrison...
Były snajper korpusu marines zostaje poproszony o ochronę prezydenta Stanów Zjednoczonych.
Mark Wahlberg wciela się w postać Boba Lee Swaggera, byłego snajpera korpusu marines i rozczarowanego amerykańskiego bohatera, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii.
Świetny strzelec wyborowy Bob Lee Swagger zostaje wrobiony w zabójstwo prezydenta. Wplątany w splot wydarzeń, nad którymi nie ma kontroli, musi udowodnić swoją niewinność. Ma przeciwko sobie wszystkie agencje rządowe kraju oraz tajemniczą organizację, której głównym celem jest zniszczenie dowodów, które odkrył. Jego sprzymierzeńcem jest tylko młody agent FBI, ryzykujący całą swoją karierę. Czas mija., Bob desperacko walczy o prawdę, próbując odnaleźć prawdziwych zabójców, zanim sam zostanie zabity. Wkrótce okazuje się, że stawką w tej grze jest nie tylko jego życie. Chodzi o szeroko zakrojony spisek, rozwijający się w samym sercu amerykańskiego rządu.
daje 9/10 ale film to ogólnie strzał w dziesiątkę... - (autor: antex20)... ... jak ktoś nie widział to naprawdę warto, lektura obowiązkowa dla koneserów dobrej sensacji czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright