^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Drużba nie żyje / Best Man Down (2012)

Best Man Down(2012)Drużba nie żyje / Best Man Down; (2012) - Lektor / PL; Reżyseria: Ted Koland; Scenariusz: Ted Koland; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Komedia; Czas: 1 godz. 56 min.; Obsada: Tyler Labine, Justin Long, Jess Weixler, Addison Timlin, Shelley Long, Frances O'Connor, Evan Jones, Michael Landes, Peter Syvertsen, James Detmar, Jane Hammill, Sasha Andreev, Sara Marsh...
Młodzi małżonkowie, Scott (Justin Long) i Kristin (Jess Weixler), przerywają miesiąc miodowy i powracają do Minneapolis. Mają zamiar pochować swojego świadka, Lumpyego (Tyler Labine), który niespodziewanie zmarł po ceremonii. Na miejscu spotykają Ramsey (Addison Timlin), od której dowiadują się, że Lumpy nie do końca był tym, za kogo się podawał.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright