^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Sposób na blondynkę (1998)

There's Something About MarySposób na blondynkę / There's Something About Mary; (1998) - Lektor / PL; Reżyseria: Peter Farrelly, Bobby Farrelly; Scenariusz: Peter Farrelly, Bobby Farrelly, Ed Decter, John J. Strauss; Produkcja: USA; Gatunek: Komedia romantyczna; Czas: 1 godz. 59 min.; Obsada: Cameron Diaz, Matt Dillon, Ben Stiller, Lee Evans, Chris Elliott, Lin Shaye, Jeffrey Tambor...
Życiowy nieudacznik postanawia odszukać miłość swojego życia. Wynajmuje detektywa, który zakochuje się w dziewczynie od pierwszego wejrzenia.
Życiowy nieudacznik Ted nie może zapomnieć o najpiękniejszej dziewczynie ze szkoły - Mary. Ich jedyna planowana wspólna randka na balu maturalnym nie doszła do skutku. Niecodzienny wypadek sprawił, że Ted trafił do szpitala. Kiedy tam przebywał, Mary wyjechała z rodzicami na Florydę. Po czternastu latach mężczyzna postanawia odnaleźć ukochaną z młodości. Wynajmuje w tym celu prywatnego detektywa. Ten spotyka Mary i zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Ted musi zacząć działać sam.
Co jest takiego w Mary? - (autor: Mary_Jules)... Amerykańska komedia dzieli się na dwie kategorie humoru: Humor pełen aluzji do seksu oraz "ten inny". Pierwsza kategoria dotyczy głównie filmów dla młodzieży. Nie oglądam ich, bo ich nie lubię. Ale skoro już widziałam "There’s something about Mary"… czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright