^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Zbrodnie Namiętności: Róże... (2013)

Rosor, kyssar och doden (2013)Zbrodnie Namiętności: Róże, Pocałunki i Śmierć / Rosor, kyssar och döden; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Daniel di Grado; Scenariusz: Kerstin Gezelius; Produkcja: Szwecja; Gatunek: Kryminał; Czas: 1 godz. 31 min.; Obsada: Tuva Novotny, Ola Rapace, Linus Wahlgren, Anita Wall, Måns Westfelt, Lisa Henni, Anders Ekborg, Andreas Nilsson...
Kolejna zagadka do rozwikłania dla komisarza Wijka. Szwecja, lata 50. ubiegłego wieku. Puck Ekstedt (Tuva Novotny) jest świadkiem mrożących krew w żyłach zbrodni, do których dochodzi w z pozoru zwyczajnych szwedzkich rodzinach. Poznaje kryjące się pod pozorami szczęśliwego, dostatniego życia mroczne tajemnice i odkrywa, do czego są zdolni ludzie uwikłani w sieć namiętności, zazdrości i pasji. Tropieniem przestępców zajmuje się komisarz Christer Wijk (Ola Rapace). Einar Bure i Puck Ekstedt zostają zaproszeni do imponującej posiadłości Rödhyttan. W otoczonej różami willi ma się odbyć przyjęcie zaręczynowe detektywa Christera Wijka i pięknej Gabrielli. Romantyczny nastrój burzy jednak tragedia. Dziadek narzeczonej, Fredrik Malmer, nagle umiera. Prawdopodobnie został otruty. Komisarz Christer Wijk nie może powstrzymać się od drążenia sprawy, w którą może być zamieszana jego ukochana.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright