^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Uwięziona we śnie (2004)

The Lazarus Child-2004The Lazarus Child / Uwięziona we śnie; (2004) - Lektor / PL; Reżyseria: Graham Theakston; Scenariusz: Ronald Bass; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat; Czas: 1 godz. 40 min.; Obsada: Frances O'Connor, Andy Garcia, Shonah Mhene, Andy Maton, Greg Lawson, Andrew Kushnir, Nicholas Gecks, Alexa Fox, Julian Christopher, Angela Bassett, Christopher Shyer...
12-letni chłopiec opiekuje się młodszą siostrą. Gdy pewnego ranka odprowadza ją do szkoły, dochodzi do wypadku. Dziewczynka zostaje potrącona przez samochód i zapada w śpiączkę. Nękany wyrzutami sumienia brat wpada w depresję. Jedynym ratunkiem dla dziewczynki jest radykalna metoda wymyślona przez ekscentrycznego naukowca. Ktoś musi wejść do umysłu osoby w śpiączce, nawiązać z nią kontakt i sprawić by odzyskała przytomność. Czas ucieka. Na ochotnika zgłasza się jej brat.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright