^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Żona z internetu (2011)

The Wife He Met OnlineŻona z internetu / The Wife He Met Online; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Curtis Crawford; Scenariusz: Christine Conradt; Produkcja: Kanada; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 30 min.; Obsada: Sydney Penny, Cameron Mathison, Meghan Heffern, Barbara Niven, James Thomas, Sophie Gendron, Krista Bridges, Caroline Redekopp, Tori Barban, Trie Donovan...
Bryant poznaje przez internet swoją przyszłą żonę, Georgię. Mężczyzna nie wie, że kobieta ma obsesję na punkcie wierności.
Bryant (Cameron Mathison) jest biznesmenem oddanym swojej pracy. Prywatnie jest jednak samotnym mężczyzną. Ma za sobą rozwód z Virginią (Cynthia Preston), z którą nadal dzieli opiekę nad ich dziesięcioletnią córką, oraz związek z Zenyą (Krista Bridges). Chcąc odmienić swój los postanawia poszukać miłości prze internet. Wkrótce poznaje piękną Georgię (Sydney Penny), z którą po kilku miesiącach bierze ślub. Nie wie jednak, że jego żona ma obsesję na punkcie wierności męża. Zaczyna szpiegować go w pracy i prześladować Zenyę.
Jest to całkiem niezły thriller, który zasługuje na wyższą ocenę niż 4 czy 5. Oceniłbym go na 6. Film ten przypomina o zagrożeniach, jakie niesie ze sobą internet. To medium oferuje nieograniczoną możliwość do nawiązywania kontaktów towarzyskich, w tym o charakterze matrymonialnym. Jednak zawierając ...czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright