^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Tajemnica / Mystery (2012)

TajemnicaTajemnica / Mystery; (2012) - Lektor / PL; Reżyseria: Ye Lou; Scenariusz: Ye LouFeng Mei; Muzyka: Peyman Yazdanian; Zdjęcia: Jian Zeng; Producent: Ye Lou, An Nai, Kristina Larsen; Produkcja: Chiny, Francja; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 38 min.; Obsada: Lei Hao, Hao Qin, Qi Xi, Feng Zu, Yawen Zhu, Ying Qu, Fang-yuan Chang...
Lu Jie (Lei Hao) jest żoną biznesmena Yongzhao (Hao Qin) i szczęśliwą matką. Jej z pozoru ułożone życie wywraca się do góry nogami, gdy pewnego dnia dostrzega męża z młodą kobietą wchodzących do hotelu. Kilka godzin później dziewczyna ginie potrącona przez samochód. Prowadzący śledztwo policjant szuka dowodów, które potwierdziły by jego domysły, że śmierć młodej kobiety nie była przypadkowa.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright