^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Cytadela / The Citadel (2012)

Cytadela(2012)Cytadela / The Citadel; (2012) - Napisy / PL; Reżyseria: Ciaran Foy; Scenariusz: Ciaran Foy; Produkcja: Irlandia, Wielka Brytania; Gatunek: Horror; Czas: 1 godz. 24 min.; Obsada: Jake Wilson, James Cosmo, Aneurin Barnard, Amy Shiels, Wunmi Mosaku, Ingrid Craigie, Arlowe Saunders, Harry Saunders, Pete Murphy, Sandra McFadden, Grant Morrison, Sarah Haworth...
Film opowiada o młodym ojcu Tommym (Aneurin Barnard), który cierpi na przewlekłą agorafobię po tym, jak jego żona Joanne (Amy Shiels) stała się ofiarą brutalnego ataku. Uwięziony na zniszczonym przedmieściu Edenstown, zaczyna być terroryzowany przez gang zdziczałych i zakapturzonych dzieciaków. Tym razem ich celem staje się córeczka Tommy'ego. By bronić dziecka, będzie on musiał stawić czoła swym obawom i zmierzyć się z demonami. Czy odkryje on również przerażająca prawdę o bandzie tajemniczych dzieci?

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright