^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Zwiadowcy - wśród obcych (2011)

zwiadowcy-PathfindersZwiadowcy - wśród obcych / Pathfinders: In the Company of Strangers; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Curt A. Sindelar; Scenariusz: Curt A. Sindelar, Charlie Armstrong; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Wojenny; Czas: 1 godz. 40 min.; Obsada: Michael Conner Humphreys, Christopher Serrone, Ryan Findley, Curt A. Sindelar, Catherine Johnson, Dick McMahon, Jon Ashley Hall, Billy Reynolds...
Film opowiada historię największej inwazji na okupowaną przez nazistów Europę, która rozpoczęła się rankiem 6 czerwca 1944 roku. Celem tej operacji było uchwycenie przyczółka desantowego, eliminacja baterii dział, opanowanie mostów a przede wszystkim oczyszczenie grobli i wyjść z plaż dla lądujących rankiem wojsk alianckich.
Behmen (Nicolas Cage) powraca z kolejnej krucjaty. Lata wojowania w imieniu Boga pozbawiły go złudzeń co do idei krwawych rzezi oraz świętości Kościoła. Wraz z towarzyszem broni Felsonem (Ron Perlman) zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu, widzą swój kraj zrujnowany i wyludniony, spustoszony przez Czarną Śmierć. Rycerze zostają zatrzymani przez ludzi umierającego Kardynała (Christopher Lee). Grozi im więzienie za dezercję, chyba że podejmą się niebezpiecznej misji. W kardynalskich lochach przetrzymywana jest młoda kobieta (Claire Foy), uznana za czarownicę, oskarżona o paktowanie z diabłem i sprowadzenie Zarazy. Behmen i Felson unikną kary, jeśli podejmą się konwojowania dziewczyny do odległego opactwa, gdzie zostanie osądzona.
Nie tak miało być - 2/10 - (autor: Ronin25)... Miałem nadzieję, że to co nie za dobrze się zaczyna, to przynajmniej średnio się skończy. No niestety - tutaj to co było złe na początku to było też do bani pod koniec. Zła gra aktorów - miałem wrażenia, że ci co grali w tym filmie byli jeszcze słabsi od amatorów. Sam film - słychać cały czas ... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright