^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Uśpiona zbrodnia (2014)

The Grim SleeperUśpiona zbrodnia / The Grim Sleeper; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Stanley M. Brooks; Scenariusz: Teena Booth, Robert Nathan; Produkcja: USA; Gatunek: Biograficzny, Dramat; Czas: 1 godz. 29 min.; Obsada: Michael O'Neill, Ernie Hudson, Macy Gray, John Cassini, Viviana Cruise, Chelah Horsdal, Celeste Insell, Susan Ruttan, Pendo Muema, Murry Peeters...
Dziennikarka Christine Pelisek pomaga organom ścigania w sprawie domniemanego seryjnego mordercy.
Reporterka Christine bada sprawę kilkunastu niewyjaśnionych morderstw. Odpowiedzialny za nie może być seryjny morderca, który zaczął działać w latach 80. Pelisek stara się odkryć jego tożsamość.
Christine Pelisek (Dreama Walker), reporterka z Los Angeles, bada sprawę kilkunastu niewyjaśnionych morderstw, popełnionych na młodych Afroamerykankach. Szybko uświadamia sobie, że za zbrodniami może stać seryjny morderca, który zaczął działać jeszcze w latach osiemdziesiątych. Pelisek stara się ze wszystkich sił odkryć tożsamość zabójcy. Czy uda jej się rozwikłać zagadkę i doprowadzić do zatrzymania brutalnego zbrodniarza? Mroczna opowieść o pełnej determinacji kobiecie, która robi wszystko, by postawić przed obliczem sprawiedliwości zwyrodniałego zabójcę. Film w reżyserii nominowanego do nagrody Emmy producenta Stanleya M. Brooksa (film TV Modlitwa za Bobby’ego) to rzetelnie zrealizowany thriller z poruszającą, opartą na prawdziwej historii fabułą. Obraz ogląda się z dużym zainteresowaniem. Twórcy umiejętnie prowadzą narrację i z wyczuciem dozują napięcie. W głównych rolach doskonale odnaleźli się Dreama Walker (Gran Torino, Siła perswazji), Michael O'Neill (Niepokonany Seabiscuit, Witaj w klubie) oraz laureat Złotego Satelity za pierwszoplanową kreację w serialu Oz -Ernie Hudson (także: Kongo, Miss Agent).
5/10 - (autor: Maniaczka_Horrorow)... Jeśli ktoś lubi tematykę seryjnych morderców to może obejrzeć bo film jest oparty na faktach, ale nie wybija się poza przeciętność. W przeciwnym wypadku śmiało można sobie odpuścić. czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright