^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Rozdarci / Torn (2013)

Torn (2013)Rozdarci / Torn; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Jeremiah Birnbaum; Scenariusz: Michael Richter; Produkcja: USA, Pakistan; Gatunek: Dramat; Czas: 1 godz. 20 min.; Obsada: Mahnoor Baloch, Faran Tahir, Dendrie Taylor, John Heard, Sharon Washington, Patrick St. Esprit, Jordan Parrott, Sagar Parekh, Jeffrey Weissman, Adam Lazarre-White, Karen Kahn, Shruti Tewari...
W jednym z amerykańskich miast dwie rodziny, choć z różnych środowisk i kultur, dzielą ten sam los. Ich nastoletni synowie zginęli w wybuchu, do którego doszło w restauracji w centrum handlowym. Z początku, gdy wybuch zdaje się tylko nieszczęśliwym wypadkiem, szczególnie matki zbliżają się do siebie. Jednak gdy niespodziewanie pojawia się informacja o zamachu terrorystycznym, zaczynają się nieporozumienia, nagonki i oskarżenia.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright