^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Konspiracja Echelon (2009)

Konspiracja EchelonKonspiracja Echelon / Echelon Conspiracy; (2009) - Lektor / PL; Reżyseria: Greg Marcks; Scenariusz: Kevin Elders, Michael Nitsberg; Produkcja: USA; Gatunek: Triller, Akcja; Czas: 1 godz. 45 min.; Obsada: Shane West, Ving Rhames, Edward Burns, Jurij Kucenko, Sergey Gubanov, Martin Sheen, Steven Elder, Sandra De Sousa, Vernon Dobtcheff, Todd Jensen...
W ręce specjalisty od zabezpieczeń komputerowych trafia telefon, a wraz z nim wiadomości umożliwiające zdobycie dużych pieniędzy.
Max Peterson zajmuje się instalowaniem komputerowych systemów bezpieczeństwa. Przebywając w Tajlandii, otrzymuje tajemniczy podarunek: telefon, wysyłający wiadomości pozwalające mu wygrywać w kasynie. Szybko okazuje się, że Max stał się celem szefa ochrony kasyna i agentów CIA. Kto wysyła tajemnicze wiadomości? Dla poprzedniego posiadacza podobnego telefonu, pogoń za łatwymi pieniędzmi zakończyła się śmiercią. Max świadom niebezpieczeństwa, postanawia dotrzeć do źródła spisku zanim będzie za późno. Niestety jego prześladowcy mają dostęp do wszystkich kamer na świecie i mogą śledzić każdy jego ruch.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright