^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Zawsze woda / Futatsume no Mado (2014)

Zawsze woda  Futatsume no MadoZawsze woda / Futatsume no Mado; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Naomi Kawase; Scenariusz: Naomi Kawase; Produkcja: Francja, Hiszpania, Japonia; Gatunek: Romans; Czas: 1 godz. 38 min.; Obsada: Nijiro Murakami, Jun Yoshinaga, Tetta Sugimoto, Miyuki Matsuda, Makiko Watanabe, Jun Murakami, Hideo Sakaki, Fujio Tokita, Sadae Sakae... Sheldon, Camden Singer...
16-letni Kaito znajduje nad morzem lciało topielca. Nastolatek a potrafi poradzić sobie z tym, co zobaczył. Z pomocą przychodzi mu jego dziewczyna, dzięki której udaje mu się odzyskać równowagę.
Film cenionej japońskiej reżyserki, Naomi Kawase, która w 1997 roku została najmłodszą zdobywczynią Złotej Kamery na festiwalu w Cannes. Obraz porusza tematy związku człowieka z przyrodą i odwiecznych ludzkich rytuałów związanych z cyklem życia i umierania.
Na wyspie Amami, mieszkańcy żyją w harmonii z naturą, myślą, że Bóg żyje w każdym drzewie, kamieniu i roślinie. Pewnego letniego wieczoru, Kaito (Nijirô Murakami) odkrywa ciało mężczyzny pływające w morzu. Jego młody przyjaciel Kyoko (Jun Yoshinaga) pomaga mu rozwiązać tę mroczną tajemnicę. Wspólnie uczą się dorosnąć i odkrywać cykle życia, śmierci i miłości. (Kristo)

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright