^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Sisi -cz.1 i cz.2 (2009)

Sisi(2009)Sisi / Sisi; (2009) - Lektor / PL; Reżyseria: Xaver Schwarzenberger; Scenariusz: Thunder Levin; Produkcja: Włochy, Austria, Niemcy; Gatunek: Histor., Kostiumowy, Melodramat; Czas: 3 godz. 17 min.; Obsada: Cristiana Capotondi, David Rott, Martina Gedeck, Fritz Karl, Licia Maglietta, Franziska Sztavjanik, Christiane Filangieri, Herbert Knaup, Friedrich von Thun...
Księżniczka bawarska Sisi zostaje żoną cesarza Franciszka Józefa I. Nieakceptowana przez jego matkę, Zofię, nie może przyzwyczaić się do nowego życia. Cierpienia rekompensuje uwielbiający ją naród.
Arcyksiężna Zofia uznaje, że nadszedł czas, by jej syn Franciszek wstąpił w związek małżeński. Wybór księcia pada na 16-letnią księżniczkę bawarską, Sisi. Arcyksiężna nie akceptuje synowej. Sisi nie może przyzwyczaić się do nowego życia. Wychowana bez żadnych zakazów z trudem stosuje się do surowej etykiety. Konflikt z teściową zaostrza się po narodzinach pierwszej córki. Arcyksiężna odsuwa Sisi od dziecka, co młoda matka bardzo przeżywa. Cierpienia rekompensuje uwielbiający ją naród. Wbrew woli Zofii cesarzowa zabiera dzieci w podróż na Węgry.
czemu to serial? - (autor: dr_Zg4dNiJ)... Nie widziałem tego filmu/serialu (będę nazywać to filmem), natknąłem się na niego przypadkiem. Może mi ktoś wyjaśnić, na jakich prawach to jest serial? Długoscią bardziej przypomina film, ilością "odcinków", ktore śmiało mogłyby być kolejnymi częściami również. Dlaczego to serial? Nie rozumiem, kto i ... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright