^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Maria, Królowa Szkotów (2013)

Mary Queen of ScotsMaria, Królowa Szkotów / Mary, Queen of Scots; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Thomas Imbach; Scenariusz: Thomas Imbach, Eduard Habsburg, Andrea Štaka, Eduard Habsburg, Catherine Schelbert; Produkcja: Francja, Szwajcaria; Gatunek: Biograficzny, Dramat, Historyczny; Czas: 1 godz. 59 min.; Obsada: Martyn Jaques, Camille Rutherford, Roxane Duran, Joana Preiss, Ralph Gassmann, Anais Tinguely, François Florey, Vittoria Turelli, Lana Brasileiro...
Maria (Camille Rutherford) spędziła dzieciństwo we Francji, gdzie była przygotowywana na królową. Gdy z powodu choroby umiera jej mąż, Maria wraca do zniszczonej przez wojny Szkocji. Królową Anglii ma zostać jej siostra Elżbieta. Tymczasem Maria ponownie wychodzi za mąż za lorda Darnleya (Aneurin Barnard). Wkrótce odkrywa, że nie jest to mężczyzna jej życia i postanawia się go pozbyć.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright