^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Miłość po angielsku / Abroad (2010)

Abroad (2010)Miłość po angielsku / Abroad; (2010) - Lektor / PL; Reżyseria: Philip John; Scenariusz: Leah McLaren, Meredith Caplan; Produkcja: Kanada; Gatunek: Komedia; Czas: 1 godz. 26 min.; Obsada: Liane Balaban, Andrew Buchan, Daisy Haggard, Noam Jenkins, Adam Rayner, Seán Cullen, Sally Phillips, Maury Chaykin, Stephen Gartner, Adam Astill...
Kiedy dziennikarka z Ameryki przyjeżdża do Londynu, nie spodziewa się, że zamiast pisać artykuły, sama będzie ich bohaterką. Amy jest młodą korespondentką, której teksty cieszą się coraz większą popularnością. Po przykrych wydarzeniach, jakie spotykają ją w kontaktach z Edward'em Walpole'm, Amy postanawia wyjawić całą prawdę jednej z gazet, dla których pracuje. Tak powstaje szeroko czytana opowieść romantyczna. Film oparty na prawdziwych zdarzeniach z życia kanadyjskiej dziennikarki, Leah McLaren.


www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright