^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Marie Kroyer (2012)

Marie KroyerMarie Kroyer / Marie Kroyer; (2012) - Lektor / PL; Reżyseria: Bille August; Scenariusz: Peter Asmussen; Produkcja: Dania; Gatunek: Biograficzny, Dramat; Czas: 1 godz. 42 min.; Obsada: Birgitte Hjort Sørensen, Sverrir Gudnason, Lene Maria Christensen, Ole Dupont, Tommy Kenter, Søren Sætter-Lassen, Nanna Buhl Andresen, Nicolai Hansen...
Marie i P.S. Krøyer są znanymi oraz szanowanymi duńskimi malarzami. Ich małżeństwo wydaje się być idealne, ale to tylko pozory.
Początek XX wieku. Marie (Birgitte Hjort Sørensen) jest żoną światowej sławy duńskiego malarza, PS Krøyera (Søren Sætter-Lassen). Para jest powszechnie znana i podziwiana w kraju, gdyż każdy marzy, by mieć namalowany przez nich portret. Marie, nazywana najpiękniejszą kobietą Europy, razem z córką, Vibeke (Vera Torpp Larsson), korzystają z przyznawanych im zaszczytów i luksusów. Wszystko to tylko pozory, ponieważ prawdziwe życie kobiety jest piekłem - mąż cierpi na ciężką depresję maniakalną oraz syfilis. W jednej chwili z miłego i sympatycznego mężczyzny zmienia się w furiata, który swój gniew przelewa na żonę i córkę. Marie długo ukrywa prawdę, jednak pewnego dnia sytuacja się zmienia..

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright