^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Droga bez powrotu 4: Krwawe... (2011)

Droga bez powrotu 4Droga bez powrotu 4: Krwawe początki / Wrong Turn 4: Bloody Beginnings; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Declan O'Brien; Scenariusz: Declan O'Brien; Produkcja: Niemcy, USA; Gatunek: Horror; Czas: 1 godz. 34 min.; Obsada: Terra Vnesa, Dean Armstrong, Kaitlyn Leeb, Tenika Davis, Jennifer Pudavick, Kristen Harris, Sean Skene, Victor Zinck Jr., Dan Skene, Arne MacPherson...
Grupa nastolatków zamkniętych w opuszczonym sanatorium walczy o życie ze zmutowanymi kanibalami.
Grupa przyjaciół podczas ferii zimowych wybiera się na skutery. W trakcie drogi gubią się i szukają schronienia. Docierają do opuszczonego sanatorium, w którym zostają odcięci przez szalejącą zamieć. Nie podejrzewają, że zakład skrywa mroczną przeszłość, a niektórzy jego pacjenci nadal tam przebywają i nie są zadowoleni z ich przybycia.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright