^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Anioł Śmierci / Wakolda (2013)

Wakolda(2013)Anioł Śmierci / Wakolda; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Lucía Puenzo; Scenariusz: Lucía Puenzo; Produkcja: Argentyna, Francja, Hiszpania, Norwegia; Gatunek: Dramat historyczny; Czas: 1 godz. 30 min.; Obsada: Alex Brendemühl, Natalia Oreiro, Diego Peretti, Alan Daicz, Elena Roger, Guillermo Pfening, Florencia Bado, Juani Martínez, Abril Braunstein, Nicolas Marsella...
Pewna argentyńska rodzina zaprzyjaźnia się z czarującym lekarzem z Niemiec. Nie wiedzą, że mężczyzna to Josef Mengele, słynący z okrucieństwa zbrodniarz wojenny.
W 1960 roku, na patagońskiej pustyni, niemiecki lekarz (Alex Brendemüh) spotyka argentyńską rodzinę i dołącza do ich obozu. Córka Argentyńczyków, Lilith (Florencia Bado) zakochuje się w dużo starszym od siebie tajemniczym przybyszu. Po pewnym czasie rodzina odkrywa przerażającą tożsamość mężczyzny.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright