^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Maszyna snów / Dream Machine (1991)

Dream MachineGrzeczny świat / Disturbing Behavior; (1998) - Lektor / PL; Reżyseria: Eric Hendershot; Scenariusz: Scott Rosenberg; Produkcja: USA; Gatunek: Komedia kryminalna; Czas: 1 godz. 28 min.; Obsada: Corey Haim, Brittney Lewis, Randall England, Evan Richards, Jim McKrell, Suzanne Kent, Susan Seaforth Hayes, Bill Glasmann, Tracy Fraim, Brynja McGrady, Kipp Shiotani...
Prywatny detektyw nakrywa Jacka (Jeremy Slate) - męża milionerki, Margo Chamberlain (Susan Seaforth Hayes), na zdradzie i natychmiast informuje ją o fakcie. Próbująca złapać niewiernego jeszcze na gorącym uczynku kobieta zjawia się na miejscu, lecz jedyne co zastaje to jego sportowe Porsche, które kupiła mu w prezencie. W ramach zemsty na małżonku Margo oddaje za darmo luksusowe auto sympatycznemu stroicielowi jej fortepianu, Barry'emu (Corey Haim). Obydwoje nie wiedzą, że mąż pani Chamberlain został zamordowany, a zwłoki ukryte są w bagażniku samochodu.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright