^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Bez Litości 2 / I Spit on Your Grave 2 (2013)

I Spit on Your Grave 2Bez Litości 2 / I Spit on Your Grave 2; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Steven R. Monroe; Scenariusz: Neil Elman, Thomas Fenton; Produkcja: USA; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 41 min.; Obsada: Jemma Dallender, Joe Absolom, Aleksandar Aleksiev, Mary Stockley, Valentine Pelka, Michael Dixon, George Zlatarev, Yavor Baharov, Peter Silverleaf, Kacey Barnfield, Dimo Alexiev...
Kiedy młoda dziewczyna zostaje zgwałcona, decyduje się dokonać krwawej zemsty.
Katie (Jemma Dallender), marząc o karierze modelki, przeprowadza się i bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych. Jedna z nich zmienia się w koszmar, kiedy dziewczyna zostaje brutalnie pobita, zgwałcona i wywieziona za granicę. Pogrzebanej żywcem Katie udaje się jednak uciec. Owładnięta chęcią zemstą postanawia wymierzyć sprawiedliwość swoim bezwzględnym oprawcom.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright