^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

We śnie / Dans ton sommeil (2010)

Dans ton sommeilWe śnie / Dans ton sommeil; (2010) - Lektor / PL; Reżyseria: Caroline Du Potet, Eric Du Potet; Scenariusz: Caroline Du Potet, Eric Du Potet; Muzyka: Éric Neveux; Zdjęcia: Pierre Cottereau; Produkcja: Francja; Gatunek: Horror, Thriller; Czas: 1 godz. 30 min.; Obsada: Anne Parillaud, Arthur Dupont, Thierry Frémont, Jean-Hugues Anglade...
Po stracie syna Sarah stara się uporządkować swoje życie. Wracając w nocy z pracy, trafia na tajemniczego chłopaka o imieniu Arthur.
Pielęgniarka Sarah (Anne Parillaud) nie może otrząsnąć się po śmierci syna. Pewnej nocy, wracając z pracy, przypadkowo potrąca młodego chłopaka (Arthur Dupont). Lekko rannego i przerażonego nieznajomego zabiera opatrzyć do domu. Tam dowiaduje się, że uciekał on przez las przed zabójcą (Thierry Fremont), który włamał się do jego domu. Sarah uświadamia sobie, że pomagając mu sama też stała się celem mordercy. W głównej roli wystąpiła znana m.in. z "Człowieka w żelaznej masce" i "Nikity" Anne Parillaud.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright