^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Nowa Ziemia / Novaya Zemlya (2008)

Nowa Ziemia(2008)Nowa Ziemia / Novaya Zemlya; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Aleksandr Melnik; Scenariusz: Arif Aliyev; Produkcja: Rosja; Gatunek: Dramat, Thriller, Akcja; Czas: 1 godz. 59 min.; Obsada: Konstantin Ławronienko, Marat Baszarow, Ingeborga Dapkūnaitė, Sergei Zhigunov, Andrei Feskov, Aleksandr Samoylenko, Evgeny Titov, Vladislav Abashin, Sergei Koltakov...
Niewiele jest na świecie miejsc tak nieprzyjaznych do życia, jak leżąca na kole podbiegunowym, rosyjska Nowa Ziemia. A właśnie tu, w niedalekiej przyszłości, rozgrywa się akcja filmu, którego bohaterami są poddani eksperymentowi więźniowie. Wobec przepełnienia więzień i ogólnoświatowego zakazu kary śmierci, utworzono dla nich na Nowej Ziemi specjalną kolonię karną, w której jednak sami muszą zorganizować sobie życie. Niedobór środków do życia, arktyczny klimat i bezwzględne charaktery przestępców nie będą sprzyjały w utworzeniu zgodnej społeczności. Wkrótce życiem zesłańców zacznie rządzić jedna okrutna zasada: "ostatni, oznacza martwy".

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright