^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Dark Harbor (1998)

Dark HarborDark Harbor / Dark Harbor; (1998) - Napisy / PL; Reżyseria: Adam Coleman Howard; Scenariusz: Justin Lazard, Adam Coleman Howard; Muzyka: David Mansfield; Zdjęcia: Walt Lloyd; Produkcja: USA; Gatunek: Psychologiczny, Thriller; Czas: 1 godz. 36 min.; Obsada: Alan Rickman, Norman Reedus, Polly Walker, Lewis Flagg, Janet Mecca, Sasha Lazard...
David i Alexis Weinberg próbujący zdążyć na ostatni prom odpływający w kierunku wyspy, na której mieszkają, dostrzegają na swojej drodze nieznajomego mężczyznę, który jest ranny i krwawi. Mężczyzna przyjmie ich pomoc tylko wtedy, gdy zgodzą się nie wzywać policji. Tymczasem ostatni prom na wyspę odpływa, a David i Alexis są zmuszeni wynająć pokój w hotelu. Jakiś czas później tajemniczy mężczyzna, tym razem już na wyspie, znów "przypadkiem" spotyka Weinbergów, którzy zapraszają go do swego domu. Jakie zamiary ma ten człowiek? Czy David i Alexis stali się ofiarami psychopaty? A może któreś z nich wynajęło nieznajomego mężczyznę, aby pozbyć się współmałżonka?

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright