^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Zupełnie jak miłość (2005)

A Lot Like LoveZupełnie jak miłość / A Lot Like Love; (2005) - Lektor / PL; Reżyseria: Nigel Cole; Scenariusz: Colin Patrick Lynch; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Komedia rom.; Czas: 1 godz. 47 min.; Obsada: Ashton Kutcher, Amanda Peet, Kathryn Hahn, Kal Penn, Ali Larter, Taryn Manning, Gabriel Mann, Jeremy Sisto, Herschel Bleefeld, Aimee Garcia, Moon Bloodgood...
Oliver poznaje Emily podczas lotu samolotem z Los Angeles do Nowego Jorku. Przez następne siedem lat ich drogi wielokrotnie się krzyżują.
"Zupełnie jak miłość" to romantyczna komedia o przeznaczeniu, relacjach i cienkiej linii pomiędzy szansą na przyjaźń a "żyli długo i szczęśliwie". Film ten opowiada o znajomości Oliviera (Ashton Kutcher) i Emily (Amanda Peet), którzy spotykają się w samolocie z Los Angeles do Nowego Jorku. Spotykają się później po siedmiu latach. Tocząc walkę z różnymi partnerami, karierami, rozstaniami - zamieniają się ze zwykłych przyjaciół w zaufanych przyjaciół, którzy mogą powiedzieć sobie wszystko. Szukając miłości i związku, który nie doprowadzi do tragedii, Emily i Olivier zaczynają rozumieć, że tak naprawdę to co jest między nimi, jest zupełnie jak miłość.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright