^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Rozkwitające / Grzeli nateli dgeebi (2013)

In BloomDziewczyna z lilią / The Mortician; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Nana Ekvtimishvili, Simon Groß; Scenariusz: Nana Ekvtimishvili; Produkcja: Francja, Gruzja, Niemcy; Gatunek: Dramat; Czas: 1 godz. 42 min.; Obsada: Lika Babluani, Mariam Bokeria, Zurab Gogaladze, Data Zakareishvili, Giorgi Aladashvili, Gia Shonia, Ana Nijaradze, Maiko Ninua, Tamar Bukhnikashvili...
Gruzja, 1992 rok. Tuż po odzyskaniu niepodległości nowe władze próbują uporać się z wewnątrzpaństwowym chaosem. Niespokojne nastroje niepewności i konflikt w Abchazji zaostrzają sytuację. Dwie nastolatki z Tbilisi, Eka (Lika Babluani) i Natia (Mariam Bokeria), bacznie obserwują zmiany wokół siebie. Obie chciałyby, żeby ich życie wyglądało tak, jak większości dziewczyn w ich wieku, ale przeobrażenia społeczne wymuszają na nich konieczność pożegnania się z dzieciństwem. Film Nany Ekvtimishvili i Simona Grossa, osadzony w polityczno-historycznym kontekście, opowiada o życiowych wyborach i dojrzewaniu. Obraz został nagrodzony na festiwalach filmowych w Berlinie, Sarajewie, Tokio, Paryżu czy Mediolanie i był gruzińskim kandydatem do Oscara. W role głównych bohaterek wcieliły się debiutantki.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright