^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

TheStrange Colour of Your... (2013)

The Strange Colour of Your Bodys TearsThe Strange Colour of Your Bodys Tears / Létrange couleur des larmes de ton corps; (2013) - Napisy / PL; Reżyseria: Hélène Cattet, Bruno Forzani; Scenariusz: Hélène Cattet, Bruno Forzani; Produkcja: Belgia, Francja, Luksemburg; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 42 min.; Obsada: Elsebeth Steentoft, Sam Louwyck, Klaus Tange, Hans de Munter, Manon Beuchot, Jean-Michel Vovk, Birgit Yew, Anna D'Annunzio...
Dan Kristensen (Klaus Tange) wraca do domu i odkrywa, że jego żona zniknęła. Dan rozpoczyna badanie okoliczności jej zniknięcia. Odwiedza sąsiadów, dziwnych i tajemniczych ludzi starego budynku. Zostawiła go? Czy ona nie żyje? Ponadto, co się dzieje z jego przerażającymi sąsiadami? Oczywiście policja nie może mu pomóc, po prostu nie wierzą mu. Obsesja szukania jej spycha go w świat szaleństwa. Fakty i fikcja stają się trudne do odróżnienia. Marzenia i koszmary senne przeplatają się z rzeczywistością, aż stają się jednym i tym samym.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright