^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Safona / Sappho (2008)

Safona(2008)Safona / Sappho; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Robert Crombie; Scenariusz: Robert Crombie; Produkcja: Ukraina; Gatunek: Melodramat; Czas: 1 godz. 32 min.; Obsada: Avalon Barrie, Todd Soley, Lyudmila Shiryaeva, Bogdan Stupka, Elissaios Vlachos, Vassilis Psihoyiopoulos, Oksana Osipova, Sergey Kosenko, Anatoly Semenov, Alexander Leontaritis...
Sappho (Avalon Barrie), świeżo po ślubie, przebywa wraz ze swoim mężem na greckiej wyspie Lesbos. Wraz z upływem czasu staje się coraz bardziej przekonana, iż w rzeczywistości jest ona kolejnym wcieleniem znanej antycznej poetki, pochodzącej z Grecji - Safony, jej imienniczki. Losy głównej bohaterki na wyspie zdają się wpisywać w życiorys Safony, cierpi ona bowiem, podobnie jak poetka, z powodu nieodwzajemnionej miłości do młodej kobiety.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright