^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Zimowa opowieść / Winters Tale (2014)

Winter's TaleZimowa opowieść / Winters Tale; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Akiva Goldsman; Scenariusz: Akiva Goldsman; Produkcja: USA, Wielka Brytania; Gatunek: Fantasy, Melodramat; Czas: 1 godz. 58 min.; Obsada: Colin Farrell, Jessica Brown Findlay, Jennifer Connelly, William Hurt, Eva Marie Saint, Graham Greene, Russell Crowe, Kevin Corrigan, Kevin Durand, Matt Bomer...
Ścigany przez byłego szefa złodziej, Peter, poznaje piękną, lecz śmiertelnie chorą Beverly. Ich miłość staje się elementem odwiecznej walki pomiędzy dobrem a złem.
Nowy Jork, koniec XIX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) jest irlandzkim rzezimieszkiem. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, spotyka jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się wielkie uczucie. Miłość, zbrodnia, śmierć i odwieczne pragnienie, by zatrzymać czas.
Akcja rozgrywa się w Nowym Jorku, pod koniec XX wieku. Peter Lake (Colin Farrell) to irlandzki rzezimieszek. Pewnego dnia, plądrując kolejny dom, poznaje jego piękną mieszkankę, Beverly Penn (Jessica Brown Findlay). Między dwójką bohaterów rodzi się uczucie, mogące zmienić zachwiane wartości moralne mężczyzny. Niespodziewanie, młoda kobieta umiera. Peter desperacko próbuje odkryć sposób na zatrzymanie czasu i przywrócenie jej życia.
"Zimowa opowieść" opowiada historię,która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem.
Pełne magii i romantyzmu kino dla dwojga - (autor: hubio)... Film idealnie nadaje się aby go obejrzeć z ukochaną osobą po wspólnie zjedzonej kolacji przy świecach. Jest to pełna romantyzmu i magii zimowa opowieść o miłości i odwiecznej walce dobra ze złem. Film ma jednak też znacznie głębsze przesłanie i za to dostał 2 gwiazdki więcej. Każdy z nas po to żyje na świecie aby coś takiego zrobił co uratuje czy pomoże innemu człowiekowi. ... czytaj dalej
Niesamowity ! - (autor: wolter0)... Piekny film !! :) jak idzie na zimowe opowiesci i chce w zamian dostac kino akcji to sory... ;D przeciez to jest fantasy i do tego na podstawie powiesci, wiem to jest bajka innymi slowami basn ;) rozbrajaja mnie tacy ludzie, ktorzy nie wiedza na co maja isc od kina, patrza na obsade obejrza trailer w ktorym nie ma animacji i sa wielce uradowani, ze to bedzie obyczajowka albo szybcy i wscielki... ... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright