^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Instynkt wilka - Wszystkie wilki są... (2011)

Instynkt wilkaInstynkt wilka - Wszystkie wilki są szare / Varg Veum - I mørket blir alle ulver grå; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Alexander Eik; Scenariusz: Alexander Eik, Trygve Allister Diesen; Produkcja: Norwegia; Gatunek: Kryminał, Thriller; Czas: 1 godz. 27 min.; Obsada: Trond Espen Seim, Bjorn Floberg, Ane Dahl Torp, Lene Nystrom, Jon Oigarden, Jonathan Espolin, George Mendel...
W fabryce broni dochodzi do wybuchu. O sabotaż zostaje posądzony Even Nymark, dawny przyjaciel detektywa Varga Veuma.
Dochodzi do eksplozji w fabryce broni "Armakon". Okazuje się, że był to sabotaż, o który zostaje posądzony Even Nymark (Jon Øigarden), dawny przyjaciel detektywa Varga Veuma (Trond Espen Seim) i uczestnik walk w Afganistanie. Oskarżenie złożył pracownik zakładu i zarazem przełożony Nymarka, który jako jedyny ocalał z zamachu. Veum nie wierzy mężczyźnie, próbuje dowieść niewinności byłego kompana i zachować jego dobre imię. Podczas śledztwa odkrywa, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana, niż na to wygląda.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright