^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Inju- przebudzenie bestii (2008)

Inju- przebudzenie bestiiInju- przebudzenie bestii / Inju: The Beast in the Shadow; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Barbet Schroeder; Scenariusz: Barbet Schroeder, Eitan Arrusi, Jean-Armand Bougrelle, Frédérique Henri; Produkcja: Francja, Japonia; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 45 min.; Obsada: Maurice Bénichou, Benoît Magimel, Lika Minamoto, Ryo Ishibashi, Shun Sugata, Toshi Fujiwara, Erika Niibo, Gen Shimaoka...
Alex Fayard, znany twórca i znawca kryminałów jedzie do Kioto promować swoją najnowszą książkę. W czasie pobytu w Japonii autor zaczyna miewać niespokojne sny i odbierać niepokojące telefony. Spotykając Tamao, gejszę twierdzącą, że jest prześladowana przez Shundei Oe, tajemniczego pisarza, który nikomu jeszcze nie ukazał swojego oblicza, mężczyzna natrafia na ślad prowadzący do największej tajemnicy w historii literatury kryminalnej.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright