^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Alyce (2011)

Alyce(2011)Alyce / Alyce; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Jay Lee; Scenariusz: Jay Lee; Produkcja: USA; Gatunek: Horror; Czas: 1 godz. 30 min.; Obsada: Jade Dornfeld, Tamara Feldman, James Duval, Eddie Rouse, Sonia Braga, Yorgo Constantine, Megan Gallagher, Rena Owen, Tracey Walter, Bret Roberts, Max E. Williams, Whitney Anderson, Siri Baruc, Jake Thornton, Gus Krieger...
Alyce dręczy poczucie winy po tym, jak przyczynia się do śmierci przyjaciółki.
W czasie powrotu z zakrapianej imprezy dwie bardzo bliskie przyjaciółki Alyce (Jade Dornfeld) i Carroll (Tamara Feldman) postanawiają wejść na dach wysokiego budynku i powygłupiać się tam. Na szczycie dochodzi do tragicznej sytuacji - Carroll spada z dużej wysokości. Zrozpaczona Alyce zaczyna obwiniać się za wypadek. Nie mogąc sobie poradzić z poczuciem winy, dziewczyna popada w paranoję, gdzie rzeczywistość coraz mocniej miesza się z jej przerażającymi psychodelicznymi wizjami.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright