^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Wymarzony / A Case of You (2013)

WymarzonyWymarzony / A Case of You; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Kat Coiro; Scenariusz: Christian Long, Justin Long, Keir O'Donnell; Produkcja: USA; Gatunek: Komedia rom.; Czas: 1 godz. 31 min.; Obsada: Evan Rachel Wood, Justin Long, Peter Dinklage, Vince Vaughn, Busy Philipps, Sam Rockwell, Keir O'Donnell, Mizuo Peck, Gideon Glick, Emilio Delgado...
Pisarz zakłada profil internetowy, żeby zdobyć względy dziewczyny, w której jest zakochany.
Młody pisarz, Sam (Justin Long), zakochuje się w pracującej w pobliskiej kawiarni słodkiej i uroczej Birdie (Evan Rachel Wood). Chłopak zabiega o względy dziewczyny, jednak jego starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. W końcu zakłada nieco ubarwiony internetowy profil, który robi na Birdie ogromne wrażenie. Kiedy nadchodzi moment konfrontacji z rzeczywistością, Sam musi ponownie zawalczyć o miłość swojego życia, zanim utraci ją na zawsze.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright