^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Lekcja przetrwania / The Edge (1997)

The EdgeLekcja przetrwania / The Edge; (1997) - Napisy / PL; Reżyseria: Lee Tamahori; Scenariusz: David Mamet; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Przygodowy; Czas: 1 godz. 50 min.; Obsada: Anthony Hopkins, Alec Baldwin, Elle MacPherson, Harold Perrineau, L.Q. Jones, Kathleen Wilhoite, David Lindstedt, Gordon Tootoosis, Kelsa Kinsly, Brian Arnold...
Rywalizujący o kobietę mąż i kochanek znajdują się w tragicznym położeniu. By przeżyć, muszą współpracować.
W niedostępnych górach Alaski rozbija się samolot, na którego pokładzie znajdują się trzej mężczyźni - miliarder Charles Morse (Anthony Hopkins), fotograf Robert Green (Alec Baldwin) i jego asystent Stephen (Harold Perrineau). Charles i Robert związani są z tą samą kobietą, piękną Mickey Morse (Elle MacPherson) - jeden jest jej mężem, a drugi kochankiem... Mimo to obaj rywale zmuszeni są współdziałać, stawiając czoła nie tylko skrajnie trudnym warunkom i niebezpieczeństwom, ale także rosnącej w nich wzajemnej nienawiści.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright