^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Kolekcjoner dusz (2011)

Kolekcjoner duszKolekcjoner dusz / Isenhart - Die Jagd nach dem Seelenfänger; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Hansjörg Thurn; Scenariusz: Holger Karsten Schmidt; Produkcja: Austria, Niemcy; Gatunek: Fantasy, Przygodowy, Thriller; Czas: 2 godz. 10 min.; Obsada: Johannes Krisch, Gotthard Lange, Dennis Mojen, Patrick Mölleken, Anton Nouri, Hary Prinz, Piro Rempel, Esther Roth...
Czarny rycerz ożywia martwe niemowlę. Kiedy dziecko dorasta, czeka go ważna życiowa misja.
Schyłek średniowiecza. Dziecko imieniem Isenhart (Bert Tischendorf) rodzi się martwe, a tuż po jego śmierci w miasteczku zjawia się czarny rycerz. Niemowlę zostaje ożywione przez rycerza i dorasta jako przybrany syn kowala na zamku Laurin. Młodzieniec zakochuje się w Annie (Xenia Assenza), ale ich miłość nie trwa długo, ponieważ dziewczyna zostaje brutalnie zamordowana. Morderca realizuje swój plan, którym jest przechwytywanie dusz dla zarobku. Isenhart i Konrad (Michael Steinocher) chcą złapać zabójcę.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright