^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Wściekła rozpacz / Fugitive Rage (1996)

Fugitive RageWściekła rozpacz / Fugitive Rage; (1996) - Lektor / PL; Reżyseria: Fred Olen Ray; Scenariusz: Dani Michaeli, Sean O'Bannon; Produkcja: USA; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 28 min.; Obsada: Fred Olen Ray, Jay Richardson, Steve Scionti, Alexander Keith, Shauna O'Brien, Katherine Victor, Toni Naples, Ross Hagen, Rick Montana, Nikki Fritz, Calista Carradine, Carroll Schumacher...
Bardzo widowiskowy, subtelny, a jednocześnie dynamiczny thriller. Zawodowa policjantka o nieposzlakowanej opinii, strzela do uniewinnionego przez sąd przestępcy, mszcząc się za zamordowanie siostry. Zostaje za to osadzona w więzieniu. Pewnego dnia pracownicy FBI proponują jej zabicie ważnego członka mafii, obiecując nowe dokumenty i wolność. Kobieta godzi się, nie wiedząc, w co się wplątuje.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright