^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Powrót do domu / Homecoming (2009)

HomecomingPowrót do domu / Homecoming; (2009) - Lektor / PL; Reżyseria: Morgan J. Freeman; Scenariusz: Frank Hannah, Katie L. Fetting, Jake Goldberger; Produkcja: USA; Gatunek:Dramat, Thriller; Czas: 1 godz. 28 min.; Obsada: Mischa Barton, Matt Long, Jessica Stroup, Michael Landes, Amanda Jane Cooper, Nick Pasqual, Mary Griffin, Byrdie Bell, Alex Hooper...
Mike przyjeżdża do rodzinnego miasta ze swoją dziewczyną. Niestety okazuje się, że jego była partnerka wciąż go kocha.
Kiedy Mike (Matt Long) powraca do domu wraz ze swoją nową dziewczyną Elizabeth (Jessica Stroup), wszyscy witają ich z otwatymi ramionami... wszyscy poza Shelby, byłą dziewczyną Mike'a , która jest przekonana o tym, że nadal jest jego jedyną, prawdziwą miłością. Kiedy Shelby stara się zbliżyć do Mike'a i dowiaduje się, że chłopak ma już dziewczynę, załamuje się. Jak daleko posunie się Shelby, aby odzyskać swoją pierwszą miłość?

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright