^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Domowe piekło / 100 Feet (2008)

Domowe piekloDomowe piekło / 100 Feet; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Eric Red; Scenariusz: Eric Red; Muzyka: John Frizzell; Produkcja: USA; Gatunek: Horror; Czas: 1 godz. 45 min.; Obsada: Famke Janssen, Bobby Cannavale, Ed Westwick, Michael Paré, John Fallon, Patricia Charbonneau, Kevin Geer, Evelyne Kandech, Kembe Sorel, Tibor Pálffy, Ken Kelsch...
Marnie Watson zabija brutalnego męża w samoobronie, za co zostaje skazana na areszt domowy. Uwięziona we własnym domu odkrywa, że jest on nawiedzony przez rozwścieczonego i okrutnego ducha zmarłego małżonka.
Młoda kobieta, Marnie Watson, zostaje wypuszczona z więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci - w obronie własnej zabiła swego gwałtownego męża, który służył jako policjant w mieście New York. By nie naruszyć zwolnienia warunkowego musi nosić na kostce elektroniczną bransoletkę i pozostawać w pobliżu swego domu. Teren po którym może się porusza ma promień 100 stóp. Jest to skuteczny areszt domowy, który ma zastąpić resztę wyroku. Poprzedni partner jej męża stale obserwuje dom z radiowozu zaparkowanego po drugiej stronie ulicy. Ma nadzieje, że kobieta będzie chciała naruszyć warunki okresu próbnego, a wtedy będzie mógł z powrotem zamknąć ją w więzieniu. Ale ograniczona wolność nie jest największym z problemów Marnie. Okazuje się, że zmarły mąż teraz jako zły duch wciąż jest w domu, gdzie umarł i zamierza się zemścić.
Zachęcony dobrymi opiniamy siegnalem po Domowe Piekło... - (autor: MikeyS)... I nie żałuje :D Film co prawda aż roi się od absurdów, zakończenie maksymalnie naciągane, ale ogląda się to świetnie! Film do obejrzenia z przymróżeniem oka. Wciąga, zaskakuje... Rozśmiesza do łez. Nie mala w tym zasluga Famke. Biedaczka obrywa na ... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright