^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Trybunał / The Star Chamber (1983)

TrybunałTrybunał / The Star Chamber; (1983) - Lektor / PL; Reżyseria: Peter Hyams; Scenariusz: Peter Hyams, Roderick Taylor; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Sensacyjny; Czas: 1 godz. 49 min.; Obsada: Hal Holbrook, Yaphet Kotto, Sharon Gless, James Sikking, Joe Regalbuto, Don Calfa, John DiSanti, Otis Day, Margie Impert, Michael Douglas, Keith Buckley...
Młody sędzia, Steven Hardin (Michael Douglas), jest załamany wyrachowaniem i obłudą, z jaką przestępcy unikają kar. Zaczyna wątpić w swoją misję niesienia sprawiedliwości. Wtedy starszy kolega po fachu zdradza mu istnienie tajnej sędziowskiej organizacji, która sama wydaje wyroki na kryminalistów błędnie uniewinnionych przez ławę przysięgłych. Steven zdaje sobie sprawę, że jest to bezprawne; widzi jednak, że to ostatnia szansa na sprawiedliwość.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright